X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سانسور حرف های من

چند وقت پیش با یه نفر که ادعا میکرد مسیحی هست در مورد حجاب بحث کردم که البته بعید میدونم یه مسیحی باشه. من چند بار باهاش بحث کردم و جواب حرفهاش رو دادم ولی اونقدر نامرد بود که تا به آخر حرف های من رسید و دید نمیتونه جواب منو بده بقیقه ی حرف های منو توی وبلاگ تایید نکرد حتی آخر کار نمی امد توی وبلاگ من جوابمو بده چون می ترسید جوابشو بدم . و اخر کاری حرف های منو سانسور کرد. تا به هدف شومش برسه. منم حرف هایی که در جوابش دادم اینجا گذاشتم . تا بفهمه اینجا آمریکا و انگلیس نیست تا بتونن حرف های کسی رو سانسور کنند و به هدفشون برسن.


http://talimmasihi.blogfa.com/comments/?blogid=talimmasihi&postid=11&timezone=12600

مطلبی رو که این اخری گفت :

مسیحیت فساد و فحشا را رد می کند و گناهی می داند که به جهنم می برد و دنیای غرب هم کانالهای روحانی دارد از طرف کلیسا و هم کانالهای غیر روحانی دارد از طرف بی ایمانان که هیچ ارتباطی به ایمان مسیحی ندارد.

حجاب حضرت مریم برای نمایش نبود ضمینه فرهنگی آن زمان ایجاب می کرد.

مردم امروز غریزه ی جنسی دارند ولی امروزه کمتر کسی (یا به جرات می توان گفت هیچ کسی) در غرب با دیدن سر بدون حجاب تحریک نمی گردد.

حال اگر شما تحریک می شوید مشکل در قلبتان است که فقط مسیح می تواند عوض کند


و جوابی که من به حرف هاش دادم:من دارم میگم غرب فساد و فحشا زیاده چون بی حجابی زیاده . من میگم فساد و فحشا اونجا بیشتره ولی شما در جواب من طفره میری و یه موضوع دیگه رو باز میکنی.میشه بگید این ضمینه ی فرهنگی چیه؟ اگه پوشاندن موهای سر مشکلی نداشت چرا حضرت مریم چادر سر میکرد؟ مگه قوانین دین شما فقط برای یه زمان خاصی هست؟ که دیروز چادر سر کردن مهم بود ولی امروز مهم نیست؟ آیا در دین مسیح گفته شده که در آینده زنان میتوانند چادر سر نکنند؟ [خنده]


همین پاسخی که اینجا بهش دادم رو تایید نکرده و حرف بعدی رو که در اعتراض به سانسور جوابم مطرح کردم رو تایید کرده . تا به هدفش برسه.

و چقدر خنده داره که میگه کسی با دیدن موهای کسی تحریک نمیشه !

اینم بگم که این اولین باری نیست که با این افرادی که ادعا میکنند مسیحی هستند بحث میکنم.

به یه نفر دیگه هم بحث کردم که اونم حرف های منو سانسور کرد. توی یه سایتی خوندم نوشته بود اینا صهیونیستن و هدف مشخصی رو دنبال میکنند. 

نظرات (1)
از حرفایی که بهش گفتی خوشم اومد واقعا یه آقایی.باید اینطوری جوابشونو بدیم از اینکه طرفداره حق الهی هستی خیلی خوشحال شدم بازم سر میزنم به وبلاگتون
امتیاز: 0 0
شنبه 7 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 06:13 ب.ظ
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد